Početna Forum Trudnoća Da li sam trudna? Hitno

Гледање 43 чланака - 43 до 53 (од 53 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    Maki
    Гост

Postovani,
    Poslednja menstruacija mi je bila 29.08.
    Kasni mi 22 dana. Pre par dana sam radila 3 testa od razlicitih proizvodjaca i sva tri su bila negativna, pri tom da sam ih radila u razmaku od 3/4 dana. Tokom poslednjih mesec dana pila sam jake lekove, da li je to mozda razlog kasnjenja? Nemam nikakve do sada simptome niti mucninu, stomak me boli kao i obicno kada treba da dobijem.
    Pozdrav

Kristina
    Гост

Dobar dan, imala sam nezaštićeni odnos sa dečkom, ali on je pre odnosa svršio i obrisao, pa smo tek onda imali. Da li je moguće doći do trudnoće?

Djurdja
    Гост

Dobro vece. Imam nedoumicu ako biste mogli da mi pomognete. Grudi su mi naduvene, ucestala mucnina, povracanje. Uradila sam beta hcg kazu da sam negativna 0.1 ne znam sta da mislim, bila bih vam zahvalna da mi pomognete, unapred hvala

Milica
    Гост

Moj suprug i ja pokusavamo vec 7 meseci da imamo bebu. Poslednja menstruacija mi je bila 16.12.2020. Kasni mi 9 dana,da li sam trudna?

Ema
    Гост

Pozdrav,zadnju menstrulaciju imala sam 29.12 kasni mi menstrulacina radila sam betu 01.02 izaslo je 0.1 negativan ipak kasni jos uvek vec 7dan. Da napomene cuvali smo se prirodno. Dali postoji mogucnost da sam trudna isto radila sam dva testa na urinu negativna su bila… Dali opet da radim test povremenom imam izcedak beli nekad je providan nekad gust i bez neprijatnog mirisa. Hvala!

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Ema,

za svaki slučaj uradite betaHCG iz krvi.

Brandonsiz
    Гост

Znam da u Seattle Washington moze da se dobije Driving licence na 5 godina….Da li je neko to uradio hitno mi je….Ako ima neko neki kontakt bilo kakav makar za neko drugo mesto nek se javi na PM….Hvala unapred

Marina
    Учесник

Da li postoji šansa da sam trudna? Ja i momak smo imali nezaštićen odnos prije par dana, i to više njih, posle svakog puta je išao u vc i ni jednom nije svršio u mene, bar on tako kaže? U plodnim sam danima
    Danas smo takođe imali odnos i svršio mi je na stomaku, da li imam razlog za brigu?

Aleksandra Vasic
    Учесник

Postovani,
    Imam nedoumicu. Ciklus sam imala 10.3, u toku ciklusa (drugi dan) imala sam nezasticeni odnos, po prestanku menstruacije isto tako, sa ejakulacijom izvan. Sada mi kasni 2 dana, inace dobijam na svakih 30/31 dan. Osecam tup stalan bol u jajnicima i donjem delu karlice, osetim u toku noci da se oznojim. Da li postoji mogucnost trudnoce? Hvala unapred

dr Đorđe Petković
    Учесник

Poštovana Aleksandra,

uradite test na trudnoću.

Gabrijela Radosavljevic
    Учесник

Postovani,
    Da l’ moze da se zatrudni neposredno pre mentruacije,odnose sam imala 22/23/24/25 (bili su zasticeni, ali uvek postoji taj 1%)mentruacije sam dobila 2dana ranije (trebala je nastupiti 28), dobila sam 26 maja koja mi je trajala 3dana (inače traju od 5 do 6 dana) nakon toga sam uradila Bejbi test 14dana posle odnosa da l’ je on važeći ili treba da sačekam ovulaciju (plodni dani su mi bila od 7 do 13 u maju što znači da sam odnose imala u neplodnim danima),ovog mjeseci po aplikaciji su mi plodni dani od 9 do 15 da l’ posle toga trebam uraditi test
    Test koji sam radila bio je negativan
    Da l’ je možda nakon odnosa nastupila lažna menstruacija? Tih dana pre nego sto sam dobila, bila sam pod stresom da l’ mi je mozda zato menstruacija trajala krace? Kad mogu 100% iskljuciti opciju da je u pitanju trudnoca?

Гледање 43 чланака - 43 до 53 (од 53 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.
Call Now Button