Početna Forum Trudnoća Druga menstruacija nakon kiretaze

Означено: 

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 28 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    Zorica
    Гост

Imala sam kiretazu 1.7.2019 krvarenje je trajalo 8 dana ali nije bilo obilno.pisto sam pre kiretaze dobijala na 28 dana sada mi kasni 4 dana test sam radila on je negativan nikakve siptome nemam.da li je normalno da kasni.imali smo jwdan odnis koji je bio zasticen

nikolija
    Гост

Poštovana, imala sam kiretažu u desetoj sedmici 15 juna, a krvarenje mi je trajalo sve do 13 jula, a prvu menstruaciju sam dobila 26 jula, i trajala mi je 4 dana, umjesto 7, a sada 18 augusta krenulo mi je malo krvarenje, što znači ranije. Da li je to normalno, jer mi je ginekolog na godišnjem pa ne mogu otići o njega. Unaprijed zahvalna

Enisa
    Гост

Poštivani,

Ja sam imala spontani u 15 nedelju pre 20.dana, dugo sam krvarila, sada opet krvarim. Ne znam da li je to menstruacija ili nešto dr?

Jovana
    Гост

Zdravo imala sam spontani 22 septebra jos nisam dobila imala sam odose vadio je na vreme danas sam imala tek malo krvi kad se obrisem svetlo roza boja

Milica
    Гост

Dobro vece,prvu menstruaciju sam dobila 8.11 ove godine i normalno je trajala do 13.11 zatim drugu menstruaciju jos nisam dobila. Da li mozete da mi kazete jel u necemu problem? Hvala unapred

Nina
    Гост

Imala sam zadnju menstruacija 6.7 nisam dobila i ostala sam trudna kad sam otisla lekaru prvo mi je rekao sta ce mi dete u 45 god plakala sam imam 2 odrasle dece a ovo sam želela imam 2 mioma 5 cm i 2.5 cm na zidu i rekao mi lekar to ce plod odumreti, u 8i po ned sam ab a zao mi iako imam 45 u 46 god muz i ja smo želeli al me lekar skroz utukai. I posle ab nisam primila inek iju a neg sam krvn grupa. A muz i dalje zeli dete bez obzira na god.. Loš život je imao. Hvala

Nina
    Гост

Poštovani. Imala sam zadnju menstruacija 6.7 nisam dobila i ostala sam trudna kad sam otisla lekaru prvo mi je rekao sta ce mi dete u 45 god, plakala sam imam 2 odrasle dece a ovo sam želela imam 2 mioma 5 cm i 2.5 cm na zidu i rekao mi lekar to ce plod odumreti, u 6 ned mi rekao još se plod drziu 7 ned kontrola sve ok. u 8 i po ned sam ab a zao mi iako imam 45 u 46 god muz i ja smo želeli al me lekar skroz utuka.I posle ab lekar je rekao netreba ti inek nisam primila inek iju a neg sam krvn grupa. A muz i dalje zeli dete bez obzira na god.. Loš život je imao. Hvala

Irena
    Гост

Pozdrav imam jedno pitanje rodjena mi je kiretraze 1.11 prvi ciklus sam dobila 6.12 koji je traja dosta kraće nego inače e sad drugi ciklus kasni 40 dana termin imam tek sledece sedmice dali je sve uredu

Magdalena Ili
    Гост

Postovanje
    Imala sam abortus u novembru
    Dobila sam ciklus 08.02
    Sada druga menstruacija mi kasni par dana
    Uradila sam betu koja je mirna
    Koji je razlog kasnjena ?

Milica Puhaca
    Учесник

Postovanje,imam pitanje da li usled urinane infekcije moze da kasni menstruacija?

Kristina Atanaskovic
    Учесник

Postovani, imala sam kiretazu 19.2., posle 36 dana dobila sam prvu menstruaciju. Obicno mi traje 5 dana, medjutim sada nakan kiretaze 2 dana i 3. dan veoma slabo kao da mi je prstalo. Inace, posle kiretaze slabo sam krvarila. Da li je to na neki nacin normalno,da li ce mi se regulisati druga menstruacija?

Milica Hadžić
    Учесник

Postovanje,
    Imala sam pobacaj u desetoj nedelji u martu, kiretaza uradena 16.marta i sada je deseta nedelja, a menstruacije jos uvek nema. Koliko je to zabrinjavajuce? Uradila sam za svaki slucaj kucni test na trudnocu , negativan je.
    Srdacan pozdrav,
    Milica

Renata Radanović
    Учесник

Postovani. Da li moze da se zatrudni posle kiretaze jos dok nije dosla prva menstruacija. Poz

Miroslav Savic
    Учесник

Imalasam kiretazu aprila meseca i maja prvu mestoraciju 24 sad nemam kisni mi mestracija imam paniku danisam opet trudna molim za odgovor

Гледање 15 чланака - 15 до 28 (од 28 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.
Call Now Button