Početna Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 267 чланака - 267 до 280 (од 872 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Najverovatnije je krvarenje izazvano tabletom. Kako bi bili sigurni – uradite betaHCG iz krvi najranije 2 nedelje nakon rizičnog odnosa.

Jovan
    Гост

Dobar dan…imao sam odnos sa curom. Tokom seksa doziveo sam orgazam. I nastavili smo sa odnosom. Osetio sa blago opadanje erekcije a zatim ponovnu erekciju..kondom je i dalje bio na penisu kada so zavrsili. Drugi put nakon mog orgazma i curinog kada smo zavrsili penis nije bio u erekciji ali je kondom i dalje bio na penisu…koliko je bio rizican sex? I da li je moguca trudnoca?
    Hvala

dr Djordje Petkovic
    Учесник

Mala je verovatnoća, ali u slučaju izostanka menstruacije ipak uradite test na trudnoću.

Ana
    Гост

Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 18.03.kao redovnu. Krajem marta sam imala nezasticen odnos,sada u aprilu mi ciklus kasni vec 6 dana, nakon nezasticenog odnosa sam popila escapelle tabletu. To je bilo 30.marta. nakon 5 dana kasnjenja mi se pojavio kao blago tamno braon krvarenje, ili je ipak tamno braon sekret, nedefinisano je. Prvi test koji sam odradila je bio negativan, bolove imam kao u redovnom ciklusu ali od normalnog krvarenja vec dva dana nista, osim braon sekreta. Da libpostoji sansa da sam trudna? Ili je mozda samo od escapele tablete?

Marija
    Гост

Poštovani,da li ukoliko ste trudni,nemate menstrualni ciklus? Hvala

Ona7
    Учесник

Postovani, danas sam odradila kucni test trudnoce, bio je negativan (jedna crtica). Rizicni odnos je bio 13.04. kada sam i uzela Escapelle tabletu (vec sam pisala o tome). Da li postoji mogucnost da sam ipak trudna ili ne?

• Овај одговор је промењен 5 years раније од стране Ona7.
    Ana
    Гост

Da li ukoliko imate eserihiju mozete imati seksuali odnos,da li moze da pogorsa stanje ili nesto slicno?

dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Ana – Uradite test na trudnoću kako biste bili sigurni.

@Marija
    – da.

@Ona7
    – Ukoliko ne dobijete menstruaciju na vreme uradite test ponovo.

@Ana
    – možete sa zaštitom (kondom).

Tamara
    Гост

Postovani,imala sam sexualni odnos i decko je svrsio u mene odmah nakon toga sam popila tabletu.nakon 3 nedelje sam opet imala seksualni odnos i opet se isto dogodilo ,decko je svrsio u mene i na svoju odgovornost sam popila tabletu.dva dana nakon toga sam imala sex sa kondomom i decko je svrsio u mene,tek na kraju smo videli da je kondom pukao.Molim vas recite mi da li je uzasno opasno da popijem po treci put pilulu za dan posle,u tako kratkom vremenskom periodu,ili kako na drugi nacin mogu da sprecim trudnocu?Srdacan pozdrav

dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne bi trebalo tako često da koristite Escapelle.

Macki
    Гост

Zdravo..Imala sam odnos sa momkom,medjutim pukao je kondom.. Popila sam pilule nakon par sati ?
    Osecam blagi glavobolju i umor..Nakon koliko vremena sta da uradm Da bi provjerila za svaki slucaj da je sve oke. hvala vam

Ljuba Arsenijević
    Учесник

Zbog cega se javlja proliv nakon popijene tablete

Caki
    Гост

Poštovani, imala sam nezaštićen odnos 2. dan po završetku menstruacije, inače su mi redovne i dolaze na 26,27 dana. Dečko je ejakulirao van mene, da li bi trebalo da popijem tabletu? Hvala unapred.

Isidora
    Гост

Postovani, imala sam nezasticen odnos nakon koga sam popila tabletu. Nisam imala nikakvih simptoma, ali sam dobila 7 dana posle. Bilo je oskudno i trajalo je tri dana. Danas sam primetila bledunjavu krv. Inace je perido kada sam stvarno trebala da dobijem. Interesuje me da li je to normalno?

Гледање 267 чланака - 267 до 280 (од 872 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.
Call Now Button