Početna Forum Ginekologija Escapelle tableta

Означено: ,

Гледање 351 чланака - 351 до 364 (од 871 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    dr Djordje Petkovic
    Учесник

Moguće je da se poremeti ciklus od tablete. Uradite test na trudnoću najranije 2 nedelje od odnosa kako bi isključili trudnoću.

Aki
    Гост

Imla sam ne zasticen odnos,i decko je svrsio u mene,ali mi je taj dan bio dan ovulacije,popila sam tabletu za dan posle nakon 10h,da li postoji mogucnost da ostanem trudna iako sam popila tabletu sobzirom da mi je bio najplodnij dan?

Milena
    Гост

Dobar dan
    Zadnji ciklus sam imala 01.07 a nezasticen odnos negde 12,13 jula.odmah posle par sati sam popila tabletu. Sledeci ciklus treba da dobijem 27.07 ali nisam jos uvek dali postoji mogucnost da zbog tablete malo kasni….a od kada sam popila tabletu do sada nisam imala nikakva krvarenja….samo boluckanje u donjem delu stomaka kao pred ciklus.

dr Djordje Petkovic
    Учесник

@Aki – nijedna kontraceptivna metoda nije 100% sigurna, ali je verovatnoća mala.

@Milena
    – moguće je. Uradite test na trundnoću ukoliko Vam ne počne ciklus.

Jovana Savic
    Учесник

Poštovanje,
    Dečko i ja smo 25.7 oko 19h imali zaštićen odnos(inače bio nam je prvi put) , dečko je prvi put ejakulirao i potom nastavio (nije zamenio kondom jer nije znao da to ne treba da radi) drugi put kad je ejakulirao tu je bio kraj (kondom nije pukao). Meni je za to rekao tek 27.7 ujutru, jer nije bio siguran, ja sam popila tabletu istih dana oko 10h. Mene muči to što mi je dan ovulacije sutra 30.7, a 25. Mi je bio prvi plodni dan. Da li postoji šansa za trudnoću?

dr Djordje Petkovic
    Учесник

Šansa je mala. Ukoliko ne dobijete ciklus 2-3 nedelje nakon uzimanja pilule – uradite test na trudnoću.

Dijana Apatin
    Учесник

Dobar dan ja danas bila na wc i brisala se kad na wc papiru krv ko sto se dobija na menustraciji jel to pocetak menustracije pila sak Escapellu pilulu 15jula a odnos imala 14jula i puko kondom i sad vidim na gacama braonkasto i kad se brisem prava krv bolela me glava tri dana vrtilo mi se muka sad mi vise nista nije od kad mi krv krenula malo jel to sad normalno hvala unapref na informaciji i savetu

Dijana Apatin
    Учесник

Krenula mi redovna menustracija hvala bogu jupi jako sam sretna hvala puno na savetima

Ana
    Гост

Poštovani, imala sam zaštićen odnos 25.7, u vremenu plodnih dana, međutim, dečko je ejakulirao dok je bio u meni, a kada ga je izvadio, videli smo da je kondom pukao. 18 sati nakon odnosa sam popila Escapelle tabletu, a pre toga sam imala neverovatne mučnine, gasove u stomaku i stalnu potrebu za mokrenjem, ali je pola sata nakon popijene tablete sve prestalo. Da li je tableta zasigurno delovala uzimajući u obzir da sam se ugojila svega 2 kg za 5 dana, grudi su mi otečene i imam povremene bolove u stomaku? Hvala Vam unapred i srdačan pozdrav!

dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ne možemo znati sigurno da li je pilula delovala bez testa na trudnoću. Uradite test najranije 2 nedelje nakon odnosa.

Postovani,imala sam menstruaciju od 18-24.07,zbog nezasticenog odnosa i nesigurnosti danas sam popila Escapelle tabletu.Zanima me zbog planiranog odmora da li smem da pijem i tablete za odlaganje sledece menstruacije,koliko dana pre ocekivane menstruacije smeju da se piju i koje tablete?Da li ce to nesto poremetiti sto sam danas popila i escapelle tabletu?Hvala puno

Dijana Apatin
    Учесник

Jel sad sve uredu ide mi redovna menustracija popila tabletu 15jula a dobila 29jula a redovna menustracija mi je 18u mesecu nekad zna kasnit par dana ide mi redovna menustracija ko i uvek sto dobijam inace kod mene traje tri do cetiri dana menustracija jel sad sve uredu cim sam dobila ne boli me vise nista hvala unaprex

dr Djordje Petkovic
    Учесник

@ Milica – ne bi trebalo da ih uzimate dok ne budete sigurni da nema trudnoće (ukoliko ne dobijete ciklus na vreme – uradite test).

@Dijana
    – trebalo bi da jeste (bez pregleda Vam ništa konkretnije ne možemo reći).

Dijana Apatin
    Учесник

Pre mesec dana sam imala spontani pobacaj jel mozda i to uticalo sto mi kasnilo zbog popijene tablete a dva dana imala odliv i sad se smirilo polako curi ja dobila tacno dve nedelje posle popijene tablete i tako pise da dve do tri nedelje se ceka menustracija jel sad sve uredu kad se obrisem sukrvice ima ko uvek sto imam

Гледање 351 чланака - 351 до 364 (од 871 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.
Call Now Button