Početna Forum Ginekologija Orgametril tablete

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Аутор
    Чланци
    Jovana Jovanovic
    Учесник

Poštovani, pila sam pre mesec ipo dana orgametril tablete za odlaganje ciklusa zbog odlaska na letovanje koje mi je preporucila doktorka. Pila sam ih 10,11 dana jer nisam bila u potpunosti sigurna kada cu da dobijem ciklus, i 3 dan nakon zadnje tablete sam dobila. Sada je situacija takva da mi kasni 7 dana, nisam trudna i znam da je od tih tableta ali me zanima da li ima potrebe da idem kod ginekologa ili ne?

dr Djordje Petkovic
    Учесник

Ukoliko ne dobijete ciklus za nedelju dve – javite se ginekologu.

Jelena
    Гост

Poštovani, dobila sam Orgametril od ginekologa, kao terapiju za oskudnu menstruaciju.
    Koža mi je iz dana u dan sve gora, pojavljuju se akne. Da li je moguće da je od tog leka? Aki jeste, da li se sme prekinuti uzimanje leka ako sam popila već polovinu table?

Sara
    Гост

Postovani
    Imam 18 godina i neredovnu menstruacuju. Posjetila sam ginekologa i prepisala mi je Orgametril tablete, 7 dana x2 kako bi izazvala krvarenje i uradila nalaz hormona. Da li je ovo standardan postupak i postoji li drugi nacin da se urade nalazi hormona? Takodje moze li ovaj lijek da ostavi posledice i hormonski disbalans?

Гледање 1 чланка - 1 до 4 (од 4 укупно)
  • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.
Call Now Button